קניית תגובות באינסטגרם

רוצים להעלות את רמת המעורבות בפוסט או הרילס שלכם באינסטגרם שלכם? תוכלו לעשות זאת בעזרת קניית תגובות באינסטגרם כולם מפרופילים מישראל, ואיכותיים. יש לכתוב את התגובות בלשון זכר\נקבה ניתן גם לבחור בשירות תגובות מנשים או גברים בלבד. מינימום 5 תגובות

תמונה של אינסטגרם המייצגת תגובות מישראלים לפוסטים

תגובות באינסטגרם

על החשבון להיות פתוח ולא פרטי!
כמות תגובות:
סכום לתשלום:
* המחיר הוא לאחר הנחה - ההנחה לשבוע הקרוב בלבד!

מה השירות נותן ?
אם אתה בעל עסק, קוסמטיקאית, ספר או אפילו בעל חנות,  תחשוב לרגע מעיני הלקוחות שנכנסים וקוראים בפוסטים המובחרים שלך תגובות בסגנון: "לא מחליפה אותך בעד שום הון שבעולם!"  או "הספר מספר 1 בארץ" , "מה המחיר בבקשה?" זה אוטומטית מעלה בלקוחותיך ענין רב יותר. בדיוק כמו קנייה והעלאת מספר העוקבים באינסטגרם שלך. גם אם אתה מוכר מוצר בחנות דיגיטלית שהוא תחשוב מה עובר ללקוח פוטנציאלי בראש שקורא תגובה לתמונה של אחד המוצרים שלך בסגנון "הגיע מהר, שירות נהדר אלופים!" כן זה עושה המון. גם אם אתה אושיית רשת, זמר, או סתם אדם פרטי שמעונין בתגובות מחמיאות והכי חשוב אנחנו משתמשים רק בתגובות מהפרופילים באיכות הטובה ביותר מ- 100% ישראליים אפשר גם לבחור נשים או גברים וכמובן מעורבב (רק לרשום בהערה בהזמנה) התגובות יעשו את ההבדל ויעזרו להפוך פוסט לויראלי ולשינוי תדמית מיידי. למשל, כמו בתמונת הדוגמא הבאה

קניית תגובות באינסטגרם​

תגובות בהתאמה אישית מעוקבים ישראליים באינסטגרם

חשוב לציין שכלל התגובות מישראלים ב- 100% . לשירות התגובות אין פרופילים מחשבונות מחוץ לישראל כך שזה משדר אמינות ומעצים את הפוסט אליו העלאתם תגובות

תגובות לאינסטגרם - מישראלים

תגובות לאינסטגרם שאלות ותשובות

לעסקים, למובילי דעת קהל ולמשתמשים פרטיים שרוצים תגובות איכותיות ממשמשים ישראליים לפוסטים.

למשתמשים פרטיים ולמשתמשי תדמית – לאפקט ברור של תגובות מחמיאות בכל פוסט!

הנה כמה דוגמאות: "ניסיתי וממש אהבתי!", "רכשתי את המוצר והוא הגיע מהר, השירות שלהם מדהים", "אני חושבת שאת השראה!"

בוחרים את כמות התגובות שרוצים לפוסט אחד (מינימום 5 תגובות לכל פוסט) >> רושמים את כתובת הפוסט ואת טקסט התגובות בשדה ההערה שמופיע לאחר ביצוע ההזמנה >> וזהו.

פשוט, נכון?

  • מוניטין

הבה נדמיין לרגע לקוח פוטנציאלי שמגיע לפוסט שהעלית ובתגובות הוא רואה משתמשים ישראליים אמיתיים שמגיבים לחיוב על הפוסט, לדוגמה, פוסטים בסגנון: "המחיר שלהם לגמרי משתלם", או אפילו: "איך מזמינים עוד? יש הנחה ללקוחות חוזרים?" התגובות מעלות את סקרנות הגולשים האחרים, ממש כמו באפקט העדר, העניין בשירות או במוצר עולה.

 

  • תחכום

לדוגמה: בעלת עסק בתחום האפייה והבישול יכולה להעלות תמונה של מאפים מתוקים וטריים שאפתה ולשאול את הגולשים מה ממתיק להם את היום? ניתן להזמין נוסח תגובות שמחמיא וגם מעורר סקרנות, כמו למשל: "להזמין ממך את המאפים על הבוקר", או: "העוגיות שלך עשו לנו את הסופ"ש!"

 

  • קידום פוסטים באופן טבעי

בנוסף לכך, התגובות מהמשתמשים מעלים את ערך הדף במנועי החיפוש השונים והאלגוריתם של אינסטגרם מזהה את הדף שלך כדף עם אינטראקציות גבוהות – ובכך הדבר תורם לקידום האורגני שלו.

כעת ביכולתך לחזק את העסק באמצעות תגובות חיוביות שידחקו הצידה את התגובות השליליות – ויניפו את המוניטין שלך בחזרה למקומו הטבעי.

חד משמעית – כן!

רוצה להתנסות או לקבל פרטים נוספים? לכל שאלה אנחנו זמינים גם וואטסאפ!

 

 

התשובה לשאלה הזו היא – לא.
קניית תגובות לרשתות החברתיות מתבצעת בצורה דיסקרטית לחלוטין. אתם לא צריכים לפתוח משתמש חדש, ולא למסור סיסמא ובדרך הזו אף אחד לא יידע אם ביצעתם קנייה של תגובות לחשבון שלכם. אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין כל העסק הוא אנונימי .

פתחו את אפליקציית האינסטגרם > עברו לדף הפרופיל שלכם > לחצו על ה 3 קוים מצד שמאל למעלה > הגדרות > פרטיות (Privacy) > כבו את  Private account . במידה וכבוי אתם יכולים להמשיך להזמנה