קניית תגובות באינסטגרם - נשים בלבד

 קניית תגובות באינסטגרם מנשים בלבד 100% פרופילים ישראלים  מינימום 5 תגובות להזמנה

תמונה של אינסטגרם המייצגת תגובות מישראלים לפוסטים

קניית תגובות באינסטגרם - נשים בלבד

בחרו כמות במד:
כמות תגובות:
סכום לתשלום:
ההנחה לשבוע הקרוב . שימו לב על החשבון להיות פומבי ולא סגור להעלאת עוקבים

תגובות לאינסטגרם שאלות ותשובות

לעסקים, למובילי דעת קהל ולמשתמשים פרטיים שרוצים תגובות איכותיות ממשמשים ישראליים לפוסטים.

למשתמשים פרטיים ולמשתמשי תדמית – לאפקט ברור של תגובות מחמיאות בכל פוסט!

הנה כמה דוגמאות: "ניסיתי וממש אהבתי!", "רכשתי את המוצר והוא הגיע מהר, השירות שלהם מדהים", "אני חושבת שאת השראה!"

בוחרים את כמות התגובות שרוצים לפוסט אחד (מינימום 5 תגובות לכל פוסט) >> רושמים את כתובת הפוסט ואת טקסט התגובות בשדה ההערה שמופיע לאחר ביצוע ההזמנה >> וזהו.

פשוט, נכון?

  • מוניטין

הבה נדמיין לרגע לקוח פוטנציאלי שמגיע לפוסט שהעלית ובתגובות הוא רואה משתמשים ישראליים אמיתיים שמגיבים לחיוב על הפוסט, לדוגמה, פוסטים בסגנון: "המחיר שלהם לגמרי משתלם", או אפילו: "איך מזמינים עוד? יש הנחה ללקוחות חוזרים?" התגובות מעלות את סקרנות הגולשים האחרים, ממש כמו באפקט העדר, העניין בשירות או במוצר עולה.

 

  • תחכום

לדוגמה: בעלת עסק בתחום האפייה והבישול יכולה להעלות תמונה של מאפים מתוקים וטריים שאפתה ולשאול את הגולשים מה ממתיק להם את היום? ניתן להזמין נוסח תגובות שמחמיא וגם מעורר סקרנות, כמו למשל: "להזמין ממך את המאפים על הבוקר", או: "העוגיות שלך עשו לנו את הסופ"ש!"

 

  • קידום פוסטים באופן טבעי

בנוסף לכך, התגובות מהמשתמשים מעלים את ערך הדף במנועי החיפוש השונים והאלגוריתם של אינסטגרם מזהה את הדף שלך כדף עם אינטראקציות גבוהות – ובכך הדבר תורם לקידום האורגני שלו.

התשובה לשאלה הזו היא – לא.
קניית תגובות לרשתות החברתיות מתבצעת בצורה דיסקרטית לחלוטין. אתם לא צריכים לפתוח משתמש חדש, ולא למסור סיסמא ובדרך הזו אף אחד לא יידע אם ביצעתם קנייה של תגובות לחשבון שלכם. אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין כל העסק הוא אנונימי .

פתחו את אפליקציית האינסטגרם > עברו לדף הפרופיל שלכם > לחצו על ה 3 קוים מצד שמאל למעלה > הגדרות > פרטיות (Privacy) > כבו את  Private account . במידה וכבוי אתם יכולים להמשיך להזמנה