תגובות בפייסבוק

שירות התגובות המעולה שלנו לפייסבוק! בחר פוסט נסח תגובות והם יעלו ממשתמשים ישראלים. 
איך זה עובד? בוחרים את כמות התגובות הרצויה (מינימום 5) , מעתיקים את הפוסט מהפייסבוק (להעתקת הפוסט עומדים עליו לוחצים שתף והעתק קישור) . במסך הבא מנסחים את התגובות, השתדלו בלשון שמתאימה לזכר ונקבה ומזל טוב. התגובות יעלו תוך 15 דקות
*חשוב לוודא: 1. שהפרופיל ציבורי ולא פרטי והפוסט ציבורי ושהפוסט עצמו לא סגור לתגובות! 

קנייתעוקבים ישראלים בפייבסוק ומגיבים בתשלום

קניית תגובות בפייסבוק

42 שקלים ל- 5 תגובות מישראלים בפייסבוק

כמות תגובות:
סכום לתשלום:
על החשבון להיות פתוח ולא פרטי!
* המחיר הוא לאחר הנחה - ההנחה לשבוע הקרוב בלבד!

קניית תגובות לפוסט פייסבוק

מה השירות נותן ?
בין אם אתה אדם פרטי שרוצה תגובות מחמיאות או בעל עסק, קוסמטיקאית, ספר, אדריכל, תחשוב לרגע מעיני הלקוחות שנכנסים וקוראים בפוסטים המובחרים שלך תגובות בסגנון: "לא מחליפה אותך בעד שום הון שבעולם!"  או "הספר מספר 1 בארץ" , "מה המחיר בבקשה?" זה אוטומטית מעלה בלקוחותיך ענין רב יותר. השירות מתאים גם לחשבונות פרטיים שרוצים לקבל דחיפה לסרטון שהעלו.

תגובות בהתאמה אישית מעוקבים ישראליים בפייסבוק

הנכם יכולים לבחור את תוכן התגובות שיעלו, לחזק את מוניטין המותג, ולשפר את המוניטין של הדף וגם לחזק את האלגוריתם של טיקטוק התומך באינטרקציה

חשוב לציין שכלל התגובות מישראלים ב- 100% . לשירות התגובות אין פרופילים מחשבונות מחוץ לישראל כך שזה משדר אמינות ומעצים את הפוסט אליו העלאתם תגובות

קניית תגובות לפוסט שאלות ותשובות

לעסקים, למובילי דעת קהל ולמשתמשים פרטיים שרוצים תגובות איכותיות ממשמשים ישראליים לפוסטים והפיכת פוסט לאטרקטיבי יותר עם תגובות מחמיאות לבחירתכם.

הנה כמה דוגמאות: "ניסיתי וממש אהבתי!", "רכשתי את המוצר והוא הגיע מהר, השירות שלהם מדהים", "אני חושבת שאת השראה!" אתם בוחרים את התגובות שתרצו לא לשכוח לכתוב בלשון שתתאים לזכר ונקבה לדוגמא "אהבתי מאד" ולא "אני אוהבת מאד" מאחר והמשתמשים המגיבים מעורבבים – נשים גברים.

בוחרים את כמות התגובות שרוצים לפוסט אחד (מינימום 5 תגובות לכל פוסט) >> רושמים את כתובת הפוסט ואת טקסט התגובות בשדה ההערה שמופיע לאחר ביצוע ההזמנה >> זהו. התגובות יעלו בסיום ההזמנה

  • מוניטין

הבה נדמיין לרגע לקוח פוטנציאלי שמגיע לפוסט שהעלית ובתגובות הוא רואה משתמשים ישראליים אמיתיים שמגיבים לחיוב על הפוסט, לדוגמה, פוסטים בסגנון: "המחיר שלהם לגמרי משתלם", או אפילו: "איך מזמינים עוד? יש הנחה ללקוחות חוזרים?" התגובות מעלות את סקרנות הגולשים האחרים, ממש כמו באפקט העדר, העניין בשירות או במוצר עולה.

 

  • תחכום

לדוגמה: בעלת עסק בתחום האפייה והבישול יכולה להעלות תמונה של מאפים מתוקים וטריים שאפתה ולשאול את הגולשים מה ממתיק להם את היום? ניתן להזמין נוסח תגובות שמחמיא וגם מעורר סקרנות, כמו למשל: "להזמין ממך את המאפים על הבוקר", או: "העוגיות שלך עשו לנו את הסופ"ש!"

 

  • קידום פוסטים באופן טבעי

בנוסף לכך, התגובות מהמשתמשים מעלים את ערך הדף במנועי החיפוש השונים והאלגוריתם של אינסטגרם מזהה את הדף שלך כדף עם אינטראקציות גבוהות – ובכך הדבר תורם לקידום האורגני שלו.