האם יש סיכון בהעלאת עוקבים לאינסטגרם?

קניית עוקבים באינסטגרם שתהפוך את החשבון שלכם ויראלי ותחשוף אתכם לאלפי לקוחות פוטנציאליים – עם באופן בטוח עם לייקבוסטר זה אפשרי!

אבל רגע לפני שאתם מזינים כרטיס אשראי, האם זה מסוכן לקנות עוקבים באינסטגרם? האם אפשר להימנע מהסיכונים וליהנות מהיתרונות ואיך עושים את זה?

מתי יש סיכון בקניית עוקבים באינסטגרם?

קניית עוקבים באינסטגרם יכולה להיות בעייתית ואפילו מסוכנת להתקדמות שלכם בפלטפורמה, אם עושים אותה בלי מחשבה תחילה ובצורה חובבנית. זה יכול לקרות בעיקר אם אתם קונים עוקבים מהחברה הלא נכונה. במקרה כזה אתם עלולים לעשות קניה שתגרום לכם נזק במקום להביא לכם תועלת, בכמה דרכים:

  • קניית עוקבים של חשבונות מזויפים באינסטגרם – הפלטפורמה יודעת לזהות חשבונות מזויפים ואז מגיבה בהתאם.
  • קניית עוקבים שאין להם קשר לקהל היעד שלכם – בצורה כזו, העמוד שלכם מקבל חשיפה, אבל אצל קהל יעד שלא מתאים לכם (החברים של העוקבים שקניתם למשל) ואז ההשקעה פשוט לא אפקטיבית.
  • קניית עוקבים מחו"ל לעסק מקומי – אם אתם מוכרים לקהל המקומי, חשוב לקנות עוקבים מקומיים ולהיפך. אם אתם מוכרים לקהל בינלאומי, חשוב שיהיו לכם עוקבים רלוונטים במדינה שאתם רוצים למכור לה.
  • הזנחה של העמוד העסקי – אם אתם קונים עוקבים אבל יש לכם עמוד עסקי מוזנח ולא אטרקטיבי, אתם עושים לעצמכם נזק, כי אתם עלולים ליצור אחוזי נטישה גבוהים. האלגוריתם מקבל את המסר הלא נכון והדירוג של העמוד שלכם יורד (במקרה הטוב).


קניית עוקבים באינסטגרם בלי סיכונים

יש דרך בטוחה של קניית עוקבים באינסטגרם והיא יכולה לקדם לכם את הדף בצורה מדהימה. אבל כדי לדעת שאתם עושים קנייה חכמה, חשוב לוודא כמה דברים:

  • ודאו שאתם קונים עוקבים עם פרופיל אמיתי בלבד.
  • ודאו שהעוקבים שלכם רלוונטיים לקהל היעד שאתם צריכים
  • ודאו שהעמוד שלכם מוכן לקבל עוקבים, שהוא נראה טוב, שהוא אטרקטיבי מספיק כדי להשאיר את העוקבים וגם להביא לכם אחוזי המרה גבוהים.
  • בדקו שיש לכם אפשרות לקבל שירות לטווח ארוך, עד להתייצבות של דירוג העמוד העסקי שלכם.
  • קנו עוקבים באינסטגרם רק עם חברה אמינה, שיכולה להביא תוצאות, שיש לה המלצות ושיטת קידום מקצועית.


איך מתבצעת קניית עוקבים באינסטגרם?

אצלנו אפשר לקנות עוקבים באינסטגרם בקלות דרך הפלטפורמה המאובטחת שלנו לקניית עוקבים באינסטגרם. אבל כדאי לזכור שאנחנו נותנים גם שירות אופטימיזציה לעמוד העסקי שלכם, כדי להבטיח שיהיו לכם תוצאות לטווח ארוך. אנחנו גם מספקים מגוון חבילות שירות במחירים שונים, כדי לאפשר לכם לבחור את מה שמתאים לתקציב שלכם ולקבל שירות ארוך טווח, המאפשר לעמוד שלכם להתייצב בדירוג גבוה. כמו כן, כדי לייצר העלאה אורגנית של עוקבים באינסטגרם אפשר ללמוד על אפשרות רובוט לאינסטגרם המכפילה חשיפה עד פי 10


לסיכום, אפשר לקנות עוקבים באינסטגרם בלי לקחת סיכונים מיותרים. פשוט צריך לעשות את זה עם האנשים הנכונים. אם גם אתם רוצים לקדם את העמוד העסקי שלכם באינסטגרם בשיטה שעובדת, בחרו את החבילה המתאימה לכם, או דברו איתנו!