קניית לייקים באינסטגרם

מעוניינים להעלות לייקים לפוסט באינסטגרם? רכישת לייקים לפוסטים באינסטגרם במהירות ובקלות: פשוט בחרו את כמות הלייקים במד למטה, העתיקו את הפוסט שלו תרצו להעלות (מצאו את הפוסט בעמוד שלכם > שתף > העתק קישור) והכניסו את הקישור לפוסט. ההעלאת הלייקים תחל מיידית
₪81 בלבד ל-1000 לייקים לפוסט באינסטגרם
כמות לייקים:
סכום לתשלום:
לב ענק של לייק באינסטגרם עם התפשטות של לבבות קטנים, מסמל קניית לייקים להגברת פופולריות ברשת החברתית

קניית לייקים לאינסטגרם - המבצעים המיוחדים

חבילת לייקים אוטומטית לפוסטים
קידום ברשתות החברתיות
העלאת לייקים למספר פוסטים
חבילות לייקים אוטומטיות לפוסטים עתידיים או קיימים במחירים הזולים בארץ
לייקים מישראלים
לייקים ישראליים לאינסטגרם
קידום ברשתות החברתיות

העלאת לייקים מישראל לאינסטגרם

לקנות לייקים לאינסטגרם - שאלות ותשובות

הדרך המהירה והפשוטה להעלות לייקים לפוסט.

שירות קניית לייקים מאפשר להעלות את עמות הלייקים לפוסט \ רילס או הסרטון שלכם.

קניית לייקים משפרת את נראות הפופולריות של הפוסט. פוסט שקיבל יותר לייקים סביר שיצור יותר ענין.

העלאת ליקיים מסתכמת בכ- 16 שקלים לכל 200 לייקים. יש לשים לב שזה מאד תלוי בסוג הלייק שמבקשים לרכוש.

קיימות שתי סיבות מרכזיות למה כדאי לבצע קניית לייקים באינסטגרם. קודם כל, הסיבה הראשונה מתחברת למנוע החיפוש. מנוע החיפוש בדרך כלל יעריך יותר חשבונות שיש להם ובהם יותר לייקים. מה שזה אומר זה שברגע שיש תנועות ותגובות בחשבון מנוע החיפוש מגיע למסקנה שאנשים אוהבים אותו ושיש עניין באותו חשבון, וכך הוא מעריך שלחשבון יש השפעה וזו הסיבה שהוא מגדיל את כמות החשיפה שלו בפני כל מיני משתמשים ברשת. אז המסקנה היא שלייק גורר לייק. הסיבה השנייה שכדאי לקנות לייקים באינסטגרם היא בשביל התגובות של הגולשים שרק רוצים לעקוב אחרי חשבונות שהם יותר מעניינים. ככל שלחשבון שלכם יהיה יותר לייקים כך הוא ייתפס כחשבון יותר מעניין ויותר גולשים יוסיפו לכם את הלייק האישי שלהם.

קניית לייקים לאינסטגרם מתבצעת באמצעות לייק בוסטר. בוחרים בכמות הלייקים במד, מדביקים את הקישור לעמוד ובסיום ההזמנה כמות הלייקים שבחרתם לפוסט שלכם תעלה.

הדרך בה אתם מבצעים קניית לייקים באינסטגרם חייבת להיות דרך נכונה. אם חשבון האינסטגרם שלכם מופנה אל הקהל הישראלי, אתם צריכים שהלייקים שלכם יהיו לייקים מקומיים, כמו כן אתם צריכים שהחברה אליה אתם פונים תהיה ישראלית. נוסף על כך, צריך לשים לב שהחברה מסוגלת לספק לכם שירות מהיר ובמחיר משתלם. אתם צריכים להסתכל על הקידום של החשבון שלכם כפעולה שהיא ארוכת טווח. נכון שהקנייה הראשונית יכולה להקפיץ לכם את החשבון גבוה למעלה, אך יש סיכוי מאוד טוב שבעתיד תצטרכו להמשיך לקנות לייקים. זו הסיבה שאתם צריכים לעבוד עם חברה שתהיה מסוגלת לעשות זאת במחיר הוגן למדי.

לייקים באינסטגרם

לייקים לפוסט יוצרים ענין, כאשר לפוסט באינסטגרם יש יותר לייקים סביר להניח שיהיה מסקרן לדעת מדוע, לייקים רבים גורמים ליצירת ענין, ומושכים את העוקב לקרוא או לצפות בפוסט. ממש בסגנון "אם אחרים היו פה גם אני צריך לדעת מה קורה" או במילים אחרות FOMO . (fear of missing out) בנוסף הרבה לייקים לפוסט ייצרו אמינות וסקנות. שימוש נכון בכלי העלאת לייקים יעשה פלאים לעמוד. בדקו גם את קניית לייקים למספר פוסטים במקביל. וקניית לייקים מישראלים בלבד

למה לקנות לייקים לפוסט בלייקבוסטר?

אספקה מהירה

מתחייבים למהירות אספקה מקסימלית

פרטיות לקוח

שומרים על פרטיות הלקוח ודיסקרטיות באופן מלא!

וותק ונסיון מוכח

אנו מספקים רמת ביצוע גבוה ומיידית

תשלום מאובטח

התשלום באתר מאובטח ומוצפן

איך זה להשיג לייקים באינסטגרם ? קראו ביקורות מלקוחות שכבר רכשו

קניית לייקים

האינסטגרם היא הפלטפורמה החברתית הויזואלית המובילה בעולם. הלייקים לכל פוסט הם הלחם והחמאה של הפלטפורמה וגם מה שמניע אותה ואת ההתרגשות שלנו. רכישה של לייקים תעזור לכם לתת את הדחיפה הנדרשת לפוסט או הסרטון (ריילס) המבוקש. הרכישה מאובטחת והאספקה מידיית.