מהו רובוט לאינסטגרם ?

מערכת חכמה המותקנת על האינסטגרם ומייצרת אינטרקציות 24/7 , היא מגדילה את החשיפה, עושה את זה טוב יותר מאדם רגיל ובלי להתעייף.

לאחר התקנת מערכת רובוט לאינסטגרם הוא יבצע במקומכם פעולות, למשל: הוספה והסרה של עוקבים, לייקים ועוד.

פעולות אלו יגדילו את האינטרקציה ובכך ישפרו את ציון האינסטגרם שלכם על ידי בינה מלכותית.

מהו רובוט לאינסטגרם

רובוט לאינסטגרם. משנה את חוקי המשחק

מה נותן לי שימוש ברובוט ?

האינסטגרם מדרג אתכם לפי כמות אינטרקציות ובכך מגדיל את החשיפה, ככל שתבצעו יותר אינטרקציות ותהיו פעילים ציון האינסטגרם יעלה.

המערכת החכמה שלנו עושה זאת רק פי אלף יותר טוב. ובכך יגדיל את החשיפה לאינסטגרם.

איך עובד תהליך ההתקנת עובד וכיצד בוחרים קהל ?

תחילה אנו מאפיינים את צרכי הלקוח ונבחר קהל מתאים, אם אתם דיג'י נכוון כמובן לזוגות העומדים להתחתן, אם את עושה עוגות יפות לילדים נכוון כמובן לקהל של הורים.

התקנת הרובוט מקובלת גם על ידי משתמשים פרטיים המבצעים שימוש ברובוט, אושיות רשת ומי שמעוניינים להגדיל פופולריות. לאחר מכן נפעיל את הרובוט ועם הזמן האינטרקציות יגדילו את חשיפת עמוד האינסטגרם שלכם

מידע חשוב נוסף

רובוט לאינסטגרם לא מתעייף, הוא עובד סביב השעון משכפל את הפעולות שלכם ומטיס את האינסטגרם.  זוהי מערכת חכמה המותקנת על האינסטגרם המניבה פי 2 ויותר מאדם רגיל.

למעשה, 24 שעות על 7 ימים בשבוע המערכת פועלת באינסטגרם במקומכם בעזרת פעולות שמייצרות תעבורה ומפנה אתכם לעסוק בניהול העסק או להתעסק בשלכם, ועושה את זה טוב מבן אדם ובביצועים עוצמתיים ותוצאות מהירות ובטוחות.

לסיכום

הפעלת רובוט לאינסטגרם עזרה להגדלת חשיפה אצל לקוחותנו והביאה אותם ליעדם, לייקבוסטר מתמחה בהפעלת מגוון סוגי קידום עוצמתיים בינהם גם שירות זה. ניתן ליצור קשר לפרטים


ניתן לשלב את השירות בעזרת קניית עוקבים באינסטגרם לשיפור אטרקטיביות העמוד כהתחלה